Lisa oma ellu
värvi

Ettevõte nagu perekond

Snus Empire on grupp kirglike inimesi, kes jagavad ühiseid huve ning hindavaid värvikaid maitseid. Meie tooted saadavad meie sõpru kõikjal: nii rännakutel, pidudel, puhkusel, ja igal pool mujal, kus annad elule värvi. Iga Snus Empire’i toode saab endale loo, mida aitad luua just sina, kui kasutad meie tooteid. Koos maalime hetki ja loome värvikama elu.

Meist
Meist
Meist
Meist
Meist
Meist
Meist

Snus Empire numbrites

7000+

püsiklienti

7

kauplust

300+

toodet

15

särasilmset klienditeenindajat

Meist

Meie igal tootel on iseloom ja loomulikult ka kvaliteet

Meie tooted on valitud vastavalt sõprade soovidele ning täiendame oma tootevalikut just kõige paremate toodetega, et sul oleks mugav nautida.

Soovid töötada klienditeenindajana ning pakkuda meie klintidele parimat teeninduskogemust?

Vaata lähemalt
Meist
Splat

TUBAKAVABAD

Nikotiinipadjad

Nikotiinipadjad

Tubakavabad nikotiinipadjad on valge värvusega, nikotiini sisaldavad tooted, mis asetatakse huule alla. Nende kasutamine ei kahjusta hambaid ning sellega ei kaasne ebameeldivat tubakalõhna. Tooted sisaldavad looduslikke õlisid, mis teevad kasutamise meeldivaks.

Ei sisalda tubakat

Valmistatud 100% looduslikest koostisosadest

Valgest paberriidest puhtaim võimalus nikotiini tarbimiseks

Nikotiinipadjad

ÜHEKORDSED

E-Sigaretid Killalt

Killa Switch on mugav ja kompaktne ühekordseks kasutamiseks mõeldud e-sigaret. Seda on lihtne kasutada ning ei vaja täitmist ega laadimist. Killa Switch seadmed on valmistatud kõrge kvaliteediga komponentidest ning sisaldab parimate omadustega nikotiinivedelikku.

E-Sigaretid Killalt

E-SIGARETTIDELE

ERINEVAD E-VEDELIKUD

E-vedelikud sobivad e-sigareti täitmiseks. Vedelikud sisaldavad nikotiini ja on erinevate tubaka ning mündi maitsetega. Müügil on kolme erineva nikotiini sisaldusega vedelikud mistõttu on need heaks alternatiiviks tavasigarettidele. Vedelikud on kõrge kvaliteediga ja täielikult tubakavabad.

Splat

Liitu meie uudiskirjaga!